14/09 Vertrek naar Mallorca


Tijd voor ons volgende reisje 🙂
Deze keer trekken we voor een dag of 10 naar Mallorca, voor ons nog onbekend. We vertrekken vanuit Charleroi met een vrij late vlucht, rond 17h15 is het vertrek voorzien en een dikke 2 uurtjes later zouden we in Palma moeten arriveren.
De vlucht verloopt voorspoedig en redelijk goed op tijd landen we op het mooie Mallorca.  Nu nog enkel op zoek naar de shuttle die ons naar de autoverhuurder brengt en we kunnen aan ons volgend avontuur beginnen.
Dat verloopt allemaal ontzettend vlot ( we zijn nog nooit zo snel binnen en buiten gegaan bij een autoverhuurbedrijf (Wiber), werkelijk binnen de 10 minuten stonden we met de sleutels in onze hand aan de huurwagen … )
Dan nog een ritje van een uur ongeveer en we arriveren op ons eerste overnachtingsadres, in SA COMA.
We zijn te laat voor het avondeten, maar er wordt ons nog een ‘cold diner’ aangeboden…lees : een broodje met kaas … 😉
Ach, we zijn al lang blij dat we er zijn en duiken na het late ‘cold diner’ ons bedje in .

Categorieën:Europa, Mallorca 09/2025, Spanje

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.